Vítáme vás na nejrozšířenějším blogu věnovanému mladé,
krásné a velice talentované, americké zpěvačce Kelly Clarkson.
REKLAMY PROSÍM NEPIŠTE!

Prosinec 2011

WDKY - obal a vydání

21. prosince 2011 v 16:46 | Nerevanin |  News

Ano, ano, už je to tady! Byl zveřejněn obal nové singlu What Doesn't Kill You (Stronger)! Na něm je píseň pojmenovaná jinak (dle mého lépe), což může působit zmatky. Možná to tak je schválně jako narážka na to, jak se stále měnily názvy této písně. Zároveň byla skladba podle všeho poslána do (nejen?) amerických rádií, což zapříčinilo její již druhý návrat (respektive třetí vstup) do 100 nejstahovanějších písní na iTunes.

Kelly píseň v televizi zpívala již dvakrát - v X-Factoru a na VH1 Divas. Znovu ji předvede v Saturday Night Life 7. prosince.

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Kelly vs Justin Bieber

12. prosince 2011 v 22:05 | Nerevanin |  Hlasuj

Vánoční přípravy jsou v plném proudu a podobně je na tom i hudební scéna. Dnes ji můžete trochu ovlivnit tím, že pošlete hlas své oblíbené(ější) vánoční skladbě. Buď originální skladbě Mistletoe od Justina Biebera, nebo předělávce klasiky I'll Be Home For Christmas od Kelly Clarkson.

Kelly nahraje duet s Demi Lovato

12. prosince 2011 v 18:22 | Nerevanin |  News

Mladičká zpěvačka Demi Lovato, která v létě oslaví své 20. narozeniny, již dlouhou dobu označuje Kelly Clarkson za svůj idol a inspiraci. Nyní se její sen stane skutečností, protože Kelly s ní nahraje duet. Jeho název ani datum vydání není znám, nelze zatím ani říci, jestli půjde o singl, nebo jen o číslo na tracklistu některého z budoucích alb těchto zpěvaček.

Kelly k tomu řekla v rozhovoru toto:
"Je to píseň, kterou napsal/a můj/má kamarád/ka. Je to pecka a už jsem ji chtěla nějakou dobu zpívat. Je to hodně mezi urban hudbou (něco jako R&B - pozn. autorky) a pop rockem."


Vydání What Doesn't Kill You

10. prosince 2011 v 18:20 | Nerevanin |  News

Vydání skladby What Doesn't Kill You (Stronger) se pohybuje okolo data 5. února 2012. 3. února vychází ke koupi v Německu, 5. potom ve Velké Británii. O USA se zatím nic moc neví. Obal zatím není známý.

Žebříčky konce roku Billboard

9. prosince 2011 v 22:06 | Nerevanin |  Awards


Server Billboard.com zveřejnil své "hitparády" konce roku, které hodnotí mimo jiné i jednotlivé umělce, alba či skladby podle jejich úspěchů v posledním roce. A Kelly nezůstala opomenuta! Pokud se vám ale zdá, že její umístění nejsou nejvyšši, uvědomte si prosím, že rokem Kelly Clarkson bude s největší pravděpodobností ten příští. Letos se "projevila" až na podzim. :)

Hot 100 Artist - Kelly Clarkson - 74.
Hot 200 Albums - Kelly Clarkson - Stronger - 126.
Hot 100 Songs - Kelly Clarkson & Jason Aldean - Don't You Wanna Stay - 68.

Hot 200 Albums - Jason Aldean - My Kinda Party - 4. (obsahuje duet Don't You Wanna Stay)


Charts 9/12/2011

9. prosince 2011 v 21:50 | Nerevanin |  Charts

Tentokrát přehled hitparádových umístění začneme horšími zprávami. Album Stronger tento týden kleslo až na 39. pozici (minulý týden 25.) v Billboard 200. Přesto se ho prodalo přes 22 000 kusů, celkově potom v USA přes 336 000 kusů.

A nyní již optimističtěji. Mr. Know It All je tento týden v BH100 18., oproti minulému týdnu klesl o dvě pozice. Na iTunes se pohybuje okolo 20. - 30. místa. Zlaté příčky MKIA dosáhlo v žebříčku Hot Adult Contepmporary Radios.
Ve Velké Británii je na 29. pozici v hitparádě.

Po What Doesn't Kill You se momentálně slehla zem.

I'll Be Home For Christmas si ale vede nad očekávání dobře, na iTunes se drží okolo 30. - 35. příčky. V hitparádě se to odrazí příští týden, očekává se asi tak 70. - 90. místo. Uvidíme. Kelly na svém koncertě o I'll Be Home For Christmas promluvila jako o dalším singlu, takže že bychom se dočkali i videoklipu? Uvidíme. :)


Karaoke You Love Me

7. prosince 2011 v 19:39 | Nerevanin |  Extra
Pokud se o dlouhých podzimních večerech nudíte, můžete si ukrátit čas zkoušením karaoke skladby You Love Me.


Nový vánoční singl Kelly

6. prosince 2011 v 18:12 | Nerevanin |  News

Ne, nečtete špatně, Kelly skutečně vydává nový singl a to svou předělávku populární vánoční písně I'll Be Home For Christmas (O Vánocích budu doma)! Už nyní je skladba k dostání na iTunes. Bude i na slibovaném EP plném předělávek, které vyjde 27. 12. 2011!
Zde je obal singlu:
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

A zde si píseň můžete poslechnout:

Kelly získala dvě ceny ACAs

6. prosince 2011 v 18:06 | Nerevanin |  Awards

Ano, jak již název článku napovídá, Kelly Clarkson a Jason Aldean opět zabodovali se svým duetem Don't You Wanna Stay a vysloužili se hned dvě ceny American Country Awards! Zvítězili v kategoriích
Single of a Vocal Collaboration
Music Video by a Duo/Group/Collaboration
Moc jim oběma gratulujeme a dodejme, že Jason získal sám za sebe cenu jako Artist of the Year, Album of the Year, Single by a Male Artist, Touring Artist of the Year. Gratulujeme!

Připomeňme také, že píseň Don't You Wanna Stay získala rovněž nominaci na cenu Grammy v kategorii Best Country Duo/Group Performance!!!

Makrorecenze Stronger - I Forgive You

6. prosince 2011 v 18:01 | Nerevanin |  Makrorecenze Stronger

Po delší odmlce je zde recenze skladbičky I Forgive You, jejímž producentem je Darkchild. V celém článku můžete najít nejen recenze Myzte, Grega, SiMiKy, Pauliny, Nerevanin a Kiki ale i celou skladbu k poslechu.
A jelikož autorka článku je milovnice Oscara Wildea, neodpustí si jeho citát:
"Když se kritici neshodují, je umělec v souladu sám se sebou."
:)