Vítáme vás na nejrozšířenějším blogu věnovanému mladé,
krásné a velice talentované, americké zpěvačce Kelly Clarkson.
REKLAMY PROSÍM NEPIŠTE!

Prosinec 2010

Kelly má šanci na jí věnovaný pořad v Brazílii

29. prosince 2010 v 12:18 | Nerevanin |  Hlasuj
kelly-clarkson-team.blog.cz
Brazilská televizní stanice TOP TVZ dává divákům možnost hlasovat pro své oblíbené interprety, 10 domácím a 10 zahraniční pak věnuje speciální pořády jen o nich samých. Kelly je momentálně na 17. místě mezi zahraničními, což na pořad nestačí, ale můžete ji podpořit hlasováním.

Klikněte na tento odkaz a nahoře na pravé straně stránky je bílorůžové kolečko s pohárem. Klikněte na ně a opište kód a dejte vote. Není nic snažšího :)Hotové překlady všech alb

27. prosince 2010 v 15:55 | Nerevanin |  Site
kelly-clarkson-team.blog.cz
S radostí vám všem oznamuji, že jsem dnes konečně dokončila překlady všech alb Kelly Clarkson. Mám na mysli ovšem pouze standartní verze, tedy bez všelijakých bonus tracků.

Všechny překlady najdete ve stejnojmenné rubrice, rozdělené podle alb. V každé podrubrice jsou pak tři články, každý obsahuje tři až pět překladů. Vše je napsáno v nadpisu článku, proto nemusíte zdlouhavě hledat. :)

Nakonec jedna prosba: všechny překlady jsou mé vlastní, některé jsou povedenější, některé méně, ale šlo mi spíš o smysl než o doslovný překlad, takže mi prosím odpusťte případné nedostatky či nepřesnosti. Pokud budete tyto překlady kopírovat, dělejte to prosím se zdrojem :) 

http://kelly-clarkson-team.blog.cz/

Vaše Nerevanin

Nobody Can Stop Us

27. prosince 2010 v 11:26 | Nerevanin |  News
stars-recenze.blog.cz
Objevil se název jedné z nových písní, které Kelly nahrála. Jmenuje se Nobody Can Stop Us ("Nikdo nás nezastaví") a na svědomí ji má Wayne Hector, který dříve spolupracoval třeba s Britney Spears, Carrie Underwood či Pussycat Dolls. Těžko ale říct, jestli se objeví či nikoli na finálním tracklistu alba.

Layout pro BadLuckGirl (Cold Case)

23. prosince 2010 v 21:09 | Paulina |  Our Diary

Layout pro BadLuckGirl (Cold Case)
BadLuckGirl mě požádala o layout na její blog se zaměřením na seriál Cold Case
a pro mě samozřejmě jako pro milovnici grafiky to byla výzva.
vždycky jsem dělala layouty jen pro blogy s Kelly.
Tak jsem byla velice ráda, když jsem mohla udělat layout na toto téma.
No a jak to dopadlo, se můžete přisvědčit ZDE na jejím blogu.


kelly-clarkson-team.blog.cz

Tým Kelly Clarkson - Veselé Vánoce

23. prosince 2010 v 19:29 | Paulina |  Our Diary

Tým Kelly Clarkson - Veselé VánoceZítra jak jistě každý víte a jsou naše milované Vánoce.
Jako každý rok, tak ani tento vám nezapomeneme (doufám, že mohu mluvit za celý
náš tým blogerů) popřát bohatého ježíška a šťastný nový rok 2011!
Doufám, že jsou tyto svátky taky pro vás obdobím zaslouženého odpočinku, jak už od práce
nebo od školy. Já jsem s přípravami na Vánoce začala snad už v říjnu :-D
Poslední dny se u nás uklízelo, peklo, zdobilo atp.
Spousta z nás ještě však dnes doháněla kupování dárků. (Mezi ně patřím i já :-D)
Jinak je vše u nás už na zítřek připravené a tak snad se zítřek vydaří nám všem. :-)

Užíjte si zdobení stromečku a společnou rodinou večeři ať už s kaprem či bez něj.
Hlavně rodina a láska.

Tým Kelly Clarkson


Kelly na A Night For Hope

17. prosince 2010 v 17:06 | Nerevanin |  News
stars-recenze.blog.cz
Jak jsme již psali, Kelly se zúčastnila akce A Night For Hope, jejíž výtěžek půjde do dětských domovů v Africe. Pro fanoušky Kelly ale byl večer jedno velké překvapení, protože Kelly představila píseň You Still Won't Know What It's Like z nové desky.

Celý článek včetně odkazů najdete na kellyclarkson.blog.cz


Pokročení případů hackerů

14. prosince 2010 v 17:28 | Nerevanin |  News
stars-recenze.blog.cz
Nedávno jsme vás informovali o pravděpodobném dopadení hackerů, kteří ukradli hudbu Kelly Clarkson, ale i dalších osobností. Stopa vedla a vyšetřovatele dovedla do Německa.
Nyní jsou známé nějaké nové informace:
Původně se spekulovalo, že zcizení hudby nahlásil fanklub Kelly, nyní se ukazuje, že to byla sama Kelly, kdo to oznámil FBI. Důležitější novinka ale je, že hackeři byli skutečně identifikováni. "Mozkem" celého případu je 17ti-letý mladík, tomu pomáhal jeho 23ti-letý kamarád. Oba si podobnými krádežemi vydělali přes 10 000 eur (hudbu například nelegálně prodávali). Mladík se již omluvil s tím, že nikdy nečekal, že by to mohlo nabýt takových rozměrů. Policie zatím ani jednoho z nich neobvinila.

Kelly mezi nej umělci 2010

11. prosince 2010 v 10:28 | Nerevanin |  Charts
kelly-clarkson-team.blog.cz
Prestižní magazín Billboard každoročně zveřejňuje žebříčky nejúspěšnějších umělců a písní za daný rok. Můžeme Kelly blahopřát, protože se taky umístila a to dokonce čtyřikrát!

Billboard Top Artists 2010
90. Kelly Clarkson

Billboard Hot 100 Artists
65. Kelly Clarkson

Billboard Hot Radio Songs
51. ALREADY GONE - Kelly Clarkson

Billboard Hot 100 Songs
74. ALREADY GONE - Kelly Clarkson

Pokud vezmete v úvahu, že rok 2010 Kelly z větší části strávila na turné All I Ever Wanted World Tour (poslední koncert byl 8. května v Číně) a zavřená ve studiu při přípravě nové desky, mezi tím vydala jen singl All I Ever Wanted a nahrála duet s Jasonem Aldeanem a vystoupila na pár akcích, je to výsledek skutečně skvělý.

Kelly má nejspíš zase dlouhé vlasy

5. prosince 2010 v 18:29 | Nerevanin |  News
stars-recenze.blog.cz
Kelly včera s Rebou opět zpívala, tentokrát v Oklahomě. Což o to, tyhle dvě spolu zpívají někde skoro pořád, ale tentokrát to bylo pro fanoušky Kelly pravděpodobně docela velké překvapení, protože Kelly má opět dlouhé vlasy. Těžko ovšem říct, jestli to byla paruka, nebo jestli si Kelly nechala vlasy prodloužit.


Viníci leaků Kelly Clarkson pravděpodobni dopadeni

4. prosince 2010 v 10:29 | Nerevanin |  News
stars-recenze.blog.cz
Jistě si pamatujete, že před pár měsíci ilegálně uniklo na internet velké množství písní a demo verzí z dílny Kelly Clarkson. Německá policie teď objevila viníka a celou věc vyšetřuje.

(Překlad informací z MJ's BigBlog.com)

"Někteří si možná pamatujete nedávný velký příval leaků písní od Kelly Clarkson na internetu. Kelly se tenkrát rozčileně svěřila na Twitteru, že se jí někdo naboural do počítače. Během pár měsíců se pak objevil minimálně tucet nových písní. (...) Kdo by se mohl dostat do Kellyina počítače a vzít její písně? Fanoušek? Nepřítel? No, zdá se, že německá policie je blízko "Star Hackera", který je odpovědný za ukradnutí skladeb od Kelly, ale i od jiných umělců jako je Lady GaGa, Justin Timberlake, Ke$ha, Rihanna a další. Celý tento skandál byl poprvé zveřejněn, když Kellyini fanoušci s podezřením informavali o nových písních její fanklub. Vzhledem k výpovědi německé policie je nyní jasné, že hackeři se do počítačů celebrit dostávali pomocí viru Trojský kůň, tam stáhli nevydanou hudbu a v případě Ke$hy také intimní snímek, se kterým se jí pokusili vydírat.

Zloději jsou pravděpodobně muži ve věku 17 a 23 let a pocházejí ze západoněmeckých měst Duisburg a Wesel. Nyní jsou vyšetřováni, ale zatím nebyli obviněni z žádného přestupku."