Vítáme vás na nejrozšířenějším blogu věnovanému mladé,
krásné a velice talentované, americké zpěvačce Kelly Clarkson.
REKLAMY PROSÍM NEPIŠTE!

Červen 2010
Kelly fandí Bostonu!

18. června 2010 v 9:57 | Greg |  Twitter
Kelly napsala na svém Twitteru hned několik nových příspěvků.
Nejprve napsala, že vedle ní usnula její 3-letá neteř, a že jí má čím dál tím víc ráda s každým jejím zachrápáním.
Poté sledovala rozhodující sedmý finálový zápas NBA mezi LA Lakers a Boston Celtics,
při němž stihla ještě zkritizovat hráče Lakers Kobeho Bryanta a Paua Gasola.
Nakonec zklamaně pogratulovala vítěžným Lakers a poděkovala Celtics za úspěšnou cestu do finále.

Takže, věděli jste, že Kelly je fanynka basketbalu? A je skvělé, že fandí stejnému týmu jako já.
I když nejvíce samozřejmě fandí Dallasu Mavericks.

Mapa fanoušků Kelly v České republice a na Slovensku

17. června 2010 v 22:09 | Greg |  Extra

Mapa fanoušků Kelly v České republice a na Slovensku


Před nedávnem proběhl na fóru kellyclarkson.cz zápis do Mapa fanoušků Kelly. Zapsalo se "pouze" 12 fanoušků, což je docela málo, ale asi to odpovídá základně v ČR a na Slovensku. Dnes byly dodatečně naší adminkou Nerevanin připsáni dva fanoušci, které "naverbovala" sama, takže konečný počet je 14.

Klikněte na obrázek.

imagebam.com

V případě nefunkčnosti odkazu, můžete použít odkaz alternativní.

Jak daleko jsou Čechy od Ameriky?

15. června 2010 v 18:42 | Nerevanin |  Fejetony
kelly-clarkson-team.blog.cz
   Kelly Clarkson je fenomén. Říkejte si, co chcete, ale ona byla a je živý americký sen. Z holčiny z rozvrácené rodiny se takřka přes noc (spíše přes soutěžní večer) stal miláček Ameriky. Drobná, skromná a milá dívčina si svým zpěvem dobyla srdce celého světa. Její singly jsou povětšinou velké hity, alba se prodávají jedna radost, na svých koncertních šňůrách také zrovna neprodělává, každoročně jí už několik let přibývá na účtu pěkných pár milionů dolarů. Vystupuje v nejrůznějších prestižních show a doma má co oprašovat - krbovou římsu má plnou hudebních trofejí. Zkrátka, její tvář, hlas a písně jsou dobře známé po celém světě. Po celém? Ale kdeže.
   Kdesi v srdci Evropy je malá země jménem Česká republika. A o fenoménu Kelly zde až na pár výjimek potvrzujících pravidlo nikdo neslyšel. Ani o ní, ani žádnou její píseň. Pokud nějakou, jedině Because of You, případně Breakaway. Sama znám osobně jen šest lidí, kteří Kelly znají sami od sebe. Z toho pouze jeden zná jiné písně než výše zmíněné Because of You a Breakaway. Takové pecky jako My Life Would Suck Without You - a zrovna ta si vedla u nás v hitparádě obdobně jako Because of You - nebo Since U Been Gone nikdo nezná. Když jsem se během referátu na hudební výchovu snažila do naší společnosti vnésti alespoň jakési minimální povědomí o této mladé zpěvačce a doplňovala jsem to hudebními ukázkami, všichni na mě koukali jako na úplně blbou, co to proboha poslouchám. Víru v Kelly jsem dodnes přenesla pouze na jednu kamarádku. A u jedné jsem kellyismus poněkud rozšířila - nyní už zná na příklad i takové I Do Not Hook Up nebo Miss Independent. U ostatních se moje úsilí bohužel setkává s nežádaným účinkem. Pomíjím hudební ignoranty ze své třídy, kteří si ťukají na čelo, moji nejbližší na tom nejsou lépe. Moje sestra ji nemůže vystát a mamka popsala její album Breakaway asi takto: "Všechny písničky jsou úplně stejné a ona tam do toho ječí." Mám toto zapotřebí? A když jsem zjistila, že Kelly nezná ani profesorky hudební výchovy - která díky referátům slyšela už pěkná dílka -, rezignovala jsem. Obzvlášť poté, co se mě ještě nakonec zeptala, jestli nemám její fotku, že to zní jako Avril Lavinge, tak jestli má taky podobnou image. Já si nemůžu pomoc, ale Already Gone jako Avril nezní!
   Proč ale vlastně zrovna u nás Kelly neuspěla? Válcuje přece celý svět! I když Latinská Amerika je možná trošku mimo. Vlastně ani nevím o tom, jestli Latinská Amerika má nějaké hitparády... No nic. To radši nechám být. Každopádně, celý svět zná její písně. I sousední Němci nebo Rakušané je znají, takže ruku na srdce, polohou naší země to asi nebude. Kde je tedy ten problém? Upřímně řečeno netuším. Ale dost možná je to kvůli tomu, co poslouchá dnešní generace. Věřím, že "starší" lidé (berte toto prosím s rezervou) Kelly asi nikdy nepřijdou na chuť. Stejně tak nechci, aby pětiletí špunti poslouchali její Never Again namísto Dády Patrasové. Důležitá je ta generace mezi, nějakých 13 - plácnu tak 35 let. A ta v našich zeměpisných šířkách zřejmě o Kelly nestojí. Ona sice vyhrála nějakou pěveckou soutěž, ale v Americe a ta je od nás podle všeho dál, než jaké mám povědomí z hodin zeměpisu.


   Podívejme se na to jinak. Pusťte si někdy normální české rádio. Tím nemyslím něco, co hraje největší hity od roku 500 až po současnost, ale pokud možno současné rádio s aktuální hitparádou. Nemůžu si pomoc, ale já tam většinou slyším jen samé tuc tuc buch tuc buch songy. Veselé, hopkové písně, na něž se dobře paří na zábavě. A v tom zřejmě tkví ten kámen úrazu. Veselé. A teď upřímně, kolik singlů od Kelly je veselých? No tak jo, ten nedávný velký hit s dlouhým názvem začínajícím na M a pak ta I Do Not Hook Up. Ještě by se při dobré vůli dalo mluvit o Don't Waste Your Time a Since U Been Gone. Konec tečka šlus. V počtu nějakých osmnácti singlů jsou tři čtyři proklatě malé číslo. A ač se u nás dobře daří P!nk a plus mínus i Avril, zdá se, že na poprock a la Kelly Clarkson v Čechách není místo. Proč ne? Možná proto, že na rozdíl od P!nk či Avril je na hudební scéně o něco kratší dobu. A když začala bodovat ve světě a částečně i u nás s albem Breakaway, vydala My December a s ním jaksi zapadla a bylo těžké ji vydolovat. Když pak zase zaútočila na hitparády s albem All I Ever Wanted, musela si - a myslím, že nejen u nás - získat nové posluchače nebo přesvědčit ty staré. Skoro všude se jí to povedlo, ale my jsme holt tvrdohlavý národ a cesta na naše výsluní není snadná. Kdo chce namítat, že Česká republika byla kdysi dlouho od západního světa oddělena Železnou oponou a podobně, má smůlu. Protože to dneska ani v nejmenším neplatí. Jednak to opravdu bylo kdysi a pak nám dnes pěkně brázdí hitparády západní umělci. Co třeba taková Lady GaGa, výše zmíněná P!nk, Ke$ha, Beyoncé a desítky dalších?


   Když se vrátím k těm hudebním ignorantům, zdá se, že vedoucí žánr mladých Čechů je české ska. Já nikomu vážně nechci brát jeho hudební ideály, ale když někdo buší do hrnců s utkvělou představou, že to jsou bicí, někdo jiný mele po celou skladbu téměř beze změny dvě akordy na kytaru a kdesi daleko od mikrofonu stojí zpěvák, který se přeřvává s wau wau wauuu kytar, tak to mi zas tak skvělé nepřipadá. Ovšem každému se to hrozně líbí, protože se při tom bezvadně uvolní. A já jsem totálně divná a mimo, protože poslouchám Kelly, která je ve svých písních alespoň slyšet, když už nic jiného.
   Chyba tedy nakonec nebude v Kelly, ale v nás. Můžeme si za to sami. Naše hudební scéna vypadá podle toho, co si kupujeme. V mém případě to sice silně neplatí, ale v globálním měřítku ano. Takže dočkáme se někdy pořádného kellyismu i v České republice? Jednou. Možná. Ale asi ne. Na to jsou české uši příliš daleko od hlasivek amerických snů.Kopírujte se zdrojem!

Kelly Clarkson - P.O.T.M (Červen)

13. června 2010 v 20:29 | Paulina |  P.O.T.M

Kelly Clarkson - P.O.T.M (Červen)


Všude Kelly vypadá dokonale, ale kdybych si měla vybrat byla by to 1.

kelly-clarkson-team.blog.cz

Kelly potvrdila písně z nového alba

13. června 2010 v 16:15 | Nerevanin |  News
stars-recenze.blog.cz
Kelly na svém Twitteru zveřejnila tuto zprávu:
"Wrote and recorded one of my favorite songs today for the next album with Jason Halbert ....it's called 'Good Enough'" ("Dnes jsem napsala a nahrála spolus s Jasonem Halbertem jednu z mých nejoblíbenějších písní na nové album... Jmenuje se 'Good Enough' (Dost dobré)")

Mimo to uvedla také dvě další písně, které budou na novém albu. Nesou názvy "Three Words" (Tři slova) a "Break The Silence" (Prolom/it ticho).

Písně zatím neunikly na internet a s trochou štěstí ani neuniknou.


Kelly versus Kurt Nilsen

13. června 2010 v 15:57 | Nerevanin |  Idols vs Kelly
kelly-clarkson-team.blog.cz
Jedním z velkých "soubojů" by měl být souboj mezi Kurtem Nilsenem a Kelly Clarskon. Hádám, že někteří z vás jistě vědí proč. Protože Kurt kdysi v roce 2004 porazil Kelly ve World Idol. Kelly tak skončila až na druhé příčce, zatímco tento "Hobit", jak řekl australský porotce Ian Dickson, se dostal na první s coververzí písně Beautiful Day, původně od U2. Kurt tedy vyhrál ve World Idol, ale vyhrává dodnes?

kelly-clarkson-team.blog.cz
Jméno: Kurt Eric Nilsen
Datum narození: 29. září 1978
Země původu: Norsko

Soutěž: Idol: Jakten på en superstjerne
Rok: 2003

Prodejnost: Aktuální číslo neznám, ale v prvním týdnu své kariéry prodal více jak 100000 kusů svého prvního alba (pokud víte celkovou prodejnost, napište)

Diskografie
Studiová alba: I
                        A Part Of Me
                        Push Push
                        Rise To The Occasion
EP: Come Down Here
Živá alba: Hallelujah - Live
                Hallelujah - Live Volume 2
Počet singlů: 12
No.1 v USA: 0
No.1 v UK: 0
No.1 v Norsku: 3

Ocenění
Grammy Awards: 0
MTV Music Video Awards: 0

Zajímavosti: Má dvě děti (Marte, Erik), kdysi zpíval v norské kapele Fenrik Line, jeho první singl She's So High je dodnes jedním z nejprodávanějších v Norsku, na první album si všechen materiál napsal sám, hraje na kytaru, baskytaru a bicí.

Tak tedy Kelly Clarkson, nebo Kurt Nilsen?
Body pro Kelly Clarkson: větší prodejnost
                                        více DVD
                                        více singlů
                                        více ocenění včetně Grammy
                                        prorazila po celém světě, což se Kurtovi nepovedlo
                                        dobyla Kurtovu zemi, což se jemu s USA nepovedlo
                                        více No.1 singlů v USA
                                        více videoklipů                                    
                                        
Body pro Kurta Nilsena: vítězství ve World Idol (= poražení Kelly Clarkson)
                                       už na první album si napsal všechny písně sám
                                       více živých alb
                                       více No.1 singlů v Norsku
                                       sám se během koncertů doprovází na kytaru

Kde jsou síly vyrovnané: stejný počet studiových alb

I přes krátký výčet bodů pro každou stranu (jistě jich je mnohem víc) je vidět, že Kelly Clarkson zde vede téměř na plné čáře. Je celosvětově uznávaná, pěkně si posbírala ceny a dodnes je velmi známá. Přiznejme si, že Kurt velmi brzo kamsi "zapadl". I když v Norsku je jistě dodnes hvězdou, svět už si na něj vzpomene jen horkotěžko.

Kelly Clarkson - Wallpapers

12. června 2010 v 13:59 | Paulina |  Wallpapers

Kelly Clarkson - Wallpapers


Přidávám další tepety pro plochu vašeho PC.
A musím říct, že tyto jsou ty nejlepší co jsem kdy přidala!

imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com
-
imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com
-
imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com
-
imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com
-
imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com
-
imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com